BLOG
profesor Rocławski pisze...
PYTANIA DO PROFESORA
FORUM
dla nauczycieli
i rodziców
ODN MODEN
SZKOLENIA
KONFERENCJE
KLINIKA
INNE
współpracują z nami
PRZEDSZKOLA i szkoły z GLOTTODYDAKTYKĄ
Linki do filmów
Zapraszamy na KURS LETNI GLOTTO 2024 - LETNIĄ SZKOŁĘ GLOTTODYDAKTYKI I GLOTTOTERAPII. Więcej szczegółów w ZAKŁADCE KURSY * prowadzimy KURSY GLOTTODYDAKTYKI I GLOTTOTERAPII! Szczegóły w zakładce KURSY *
made by
Ilustracje i projekt graficzny strony i animacji: Katarzyna i Dawid Dąbeccy
Muzyka i tekst piosenki: Katarzyna Rocławska-Dąbecka
Kodowanie strony i gier: Studio eMart Michał Kozioł
Wyłączenia wtyczek FLASH (2-01-2021): Radosław Rocławski

Licznik odwiedzin: 149610

Glottodydaktyka ojczystojęzyczna, system edukacyjny prof. Bronisława Rocławskiego, pozwala na to, by każde dziecko w przyjaznej i twórczej atmosferze opanowało czytanie i pisanie , podstawy języka obcego oraz podstawy matematyki.
Już 20 lat Przedsiębiorstwo Glottispol sp. z o.o. jest zaangażowane w popularyzację glotttodydaktyki. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg pomocy dydaktycznych dla dzieci, nauczycieli i rodziców. Hitem wydawniczym są KLOCKI LOGO® dla dzieci powyżej 3 roku życia, służące do zabawy i nauki języka polskiego, języka angielskiego i matematyki, których autorem jest prof. Bronisław Rocławski.
W 2001 r. Glottispol powołał Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli MODEN odpowiedzialny za szkolenie i doskonalenie nauczycieli.
glottodydaktyka (glotto - ‘język’, dydaktyka - ‘nauka o metodach nauczania’) – nauka zajmująca się badaniem procesu nauczania i uczenia się języków obcych (Uniwersalny Słownik Języka Polskiego PWN, 2008)