Pełna oferta
Nowości
Klocki logo®
Glottodywaniki
Zeszyty i ćwiczenia
Książki
Plansze
Gry
Świat Glotto
O nas

Glottispol jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością obecną na rynku od 32 lat. Naszym głównym celem jest polepszanie edukacji polskich dzieci. Współpracują z nami znakomici naukowcy. Propagujemy nowoczesne i skuteczne rozwiązania edukacyjne – system edukacyjny profesora Bronisława Rocławskiego powszechnie znany jako GLOTTODYDAKTYKA ojczystojęzyczna. Mamy bezpośredni wpływ na jakość pomocy dydaktycznych, na jakość publikacji kierowanych do nauczycieli i rodziców oraz na jakość szkolenia nauczycieli. 

W 2001 r. powołaliśmy do życia Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli MODEN, który organizuje szkolenia z zakresu glottodydaktyki na terenie całej Polski. Możemy dziś z dumą powiedzieć, że nasze cele są realizowane z powodzeniem od szeregu lat. Współpracujący z naszą firmą wykładowcy starają się, aby wiedza, którą przekazują w trakcie szkoleń, dobrze służyła dzieciom i nauczycielom.

Od momentu powstania w 1992 r. przeciwstawiamy się zbyt łatwemu nazywaniu dzieci dyslektykami, bez odpowiedniej i rzetelnej diagnozy. Nasi nauczyciele nie wypuszczają dyslektyków, dysgrafików, dysortografików, akalkulików, pracują bezusterkowo. Potrafią nauczyć każde dziecko czytania, pisania i liczenia. Na naszej stronie internetowej można zapoznać się z opiniami nauczycieli i rodziców.

Nasi specjaliści dbają o to, aby z każdym rokiem docierały do dzieci coraz ciekawsze i bogatsze w swej szacie graficznej pomoce dydaktyczne. Sztandarową pomocą Glottispolu są KLOCKI LOGO® do nauki czytania, pisania, ortografii i matematyki autorstwa prof. Bronisława Rocławskiego. Od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów, są znakomitą zabawką edukacyjną, mają swoją renomę, są zastrzeżonym wspólnotowym znakiem i wzorem przemysłowym. KLOCKI LOGO® oraz inne pomoce można zobaczyć i nabyć w sklepie internetowym lub bezpośrednio w biurze firmy w Gdańsku przy ul. Abrahama18.

Cały nasz zespół pracuje nie tylko rozumem, ale także sercem. Bardzo chwalą sobie kontakt z nami nasi Wspaniali Klienci. Grono osób współpracujących z nami ciągle się powiększa. Nasi  stali klienci korzystają z wysokich rabatów. Po szczegółowe informacje odsyłamy Państwa do różnych działów na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy!
 

Ilustracje i projekt graficzny strony i animacji: Katarzyna i Dawid Dąbeccy
Muzyka i tekst piosenki: Katarzyna Rocławska-Dąbecka
Kodowanie i animacja: Studio eMart Michał Kozioł
Podziękowania dla Michała Daniluka za pomoc w realizacji nagrań muzycznych