GLOTTISPOL NA TARGACH PRZEDSZKOLAKA I MAŁEGO UCZNIA W WARSZAWIE, 12-13 maja 2012 – RELACJA


Drodzy Państwo!

Szczęśliwi, pełni wrażeń wróciliśmy z Targów Przedszkolaka i Małego Ucznia w Warszawie! Kolejny raz zainteresowaliśmy ofertą wydawniczą Glottispolu tłumy zwiedzających. Osoby odwiedzające stoisko Glottispolu miały także możliwość spotkania z prof. Bronisławem Rocławskim. Profesor był dosłownie oblegany, odpowiadał na liczne pytania dotyczące systemu swojego autorstwa – glottodydaktyki ojczystojęzycznej. Systemem tym pracują setki przedszkoli w całej Polsce, w tym kilkadziesiąt placówek w samej Warszawie i okolicach. Dzieci bardzo chętnie bawiły sią na interaktywnej macie edukacyjnej, którą przygotowaliśmy specjalnie na Targi w Warszawie; skakały po Glottodywaniku z literami podstawowymi i niepodstawowymibawiły się z naszą pacynką  – Logusiem, który zachęcał dzieci do KRAINY KLOCKÓW LOGO® dostępnej na stronie www.klockilogo.pl. 
O godzinie 12.00 rozpoczęliśmy promocję nowości wydawniczej Glottispolu – książki pt. Glottozabawy z piosenką autorstwa pań Katarzyny Kwos i Magdaleny Wojewody. Publikacja ta jest wspaniałą pomocą edukacyjną, znakomicie promującą system prof. Rocławskiego. Autorki bawiły się z dziećmi przy dźwiękach piosenek z płyty dołączonej do promowanej książki, rozdawały autografy i odpowiadały na liczne pytania dotyczące publikacji. 
W niedzielę Glottispol zawojował dużą scenę Targów Przedszkolaka! Na scenie oklaskiwaliśmy Katarzynę Kwos i Magdalenę Wojewodę oraz prof. Bronisława Rocławskiego, który witał wszystkich zgromadzonych, a dzieci z humorem zachęcał do zabaw KLOCKAMI LOGO®. Dzieci budowały z klocków wieże i mosty, bawiąc się KLOCKAMI LOGO® w radosnej atmosferze poznawały umieszczone na nich litery i cyfry. Pani Kasia pięknie śpiewała piosenki z Glottozabaw, a pani Magdalena wspaniale opowiadała o zaletach systemu prof. Rocławskiego i promowanej publikacji. Autorki przy dźwiękach płynących z płyty dołączonej do książki "Glottozabawy z piosenką" uczyły dzieci prawidłowego wybrzmiewania głosek w izolacji. Dzieci chętnie pląsały śpiewając piosenki, uczyły się przez zabawę.

Pobyt na Targach w Warszawie był kolejnym jasnym punktem na mapie obchodów roku jubileuszowego działalności Glottispolu. Dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia byli z nami! Oby glottodydaktyka prof. Rocławskiego docierała do jak najszerszego grona odbiorców, do osób, którym leżu na sercu dobro każdego dziecka! 

Katarzyna Rocławska-Dąbecka
dyr. ds. wydawniczych 
Przedsiębiorstwo Glottispol sp. z o.o.

Wkrótce zamieścimy film:-).


Bawimy się z dziećmi na interaktywnej macie Glottispolu,
w zabawach pomaga Loguś z Krainy KLOCKÓW LOGO®.


 
Dzieci tańczą z KLOCKAMI LOGO® przy dźwiękach muzyki z Glottozabaw z piosenką.

Prof. Bronisław Rocławski, Katarzyna Kwos i Magdalena Wojewoda
zachęcają wszystkie dzieci do glottodydaktycznych zabaw
na dużej scenie Targów Przedszkolaka i Małego Ucznia. 

Wszyscy interesują się pomocami edukacyjnymi Glottispolu.

Loguś zabawia dzieci.

Katarzyna Kwos opowiada zainteresowanym rodzicom
o promowanej książce Glottozabawy z piosenką.

Autorki Glottozabaw promują swoją książkę i system prof. Rocławskiego.

Bawimy się, śpiewamy na dużej scenie Targów.Nasze publikacje podobają się dzieciom i rodzicom.Prof. Rocławski odpowiada na pytania.


Dzieci uczą się bawiąc na interaktywnej macie i przy stoliku
z KLOCKAMI LOGO
® i Planszami do początkowej nauki
czytania
autorstwa prof. Bronisława Rocławskigo.Jedzie pociąg z daleka...ćwiczymy z dziećmi rodzaje syntezy 
i rozwijamy ich umiejętności matematyczne
na interaktywnej
macie Glottispolu.
fot.: archiwum Glottispolu.